(Numer oferty 5301) MIESZKANIE na SPRZEDAŻNowy Sącz, CENTRUM
CIEKAWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE N.S.
CIEKAWA OFERTA.
W naszej ofercie mamy  BEZCZYNSZOWE mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na I piętrze o pow. 91m2 położone w Centrum miasta.
Dużym atutem mieszkania jest możliwość powiększenia go o kolejne 79,9 m2z racji przynależącego strychu ( dostępny jest nawet gotowy projekt połączenia mieszkania z poddaszem)
Nieruchomość składa się z: 4 dużych pokoi, kuchni .łazienki ,dwóch piwnic o łącznej powierzchni 37,27 m2, ,dwóch komórek o pow. 5,80 m2
Korytarz wymaga odświeżenia lub delikatnego remontu schodów, jak i piwnica  jeśli ktoś chce jej używać w innych celach niż magazynowych. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5301
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
326 000 PLN
Cena za m2
3 582 PLN
Miejscowość
Nowy Sącz
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
91 m2
Rodzaj mieszkania
KAMIENICA
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Magda  Ojrzanowska

Zapytaj o ofertę