(Numer oferty 5466) MIESZKANIE na SPRZEDAŻNowy Sącz, Centrum
Dobra inwestycja w centrum

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w zwartej zabudowie o powierzchni 189 m2 położona na działce 1,5 ar w centrum miasta. Budynek parterowy, z przyziemiem od strony podwórza, ze strychem nieużytkowym, wybudowany na początku XX wieku w technologii tradycyjnej, w dobrym stanie technicznym dach, elewacja, instalacje po remoncie.
Kamienica składa się z 3 lokali niezależnych od siebie, z osobnym wejściem, ogrzewaniem oraz licznikami. Każdy lokal posiada odrębną księgę wieczystą.

Pierwsze mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,80 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi, i łazienki . Lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie.

Drugie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,30 m2, położony w przyziemiu kamienicy. Lokal posiada pełnowymiarowe okno, wejście bezpośrednio z podwórza. Mieszkanie składa się z pokoju, holu z aneksem kuchennym i łazienki. Wykończony w wysokim standardzie.

Trzeci  o powierzchni użytkowej 45,90 m2, po obrysie podłogi 82,80 m2, położony na drugiej kondygnacji kamienicy. Lokal stanowi wysoki strych nadający się do adaptacji na cele mieszkaniowe. Została wykonana podłoga, wymieniono okno, pokrycie dachu, doprowadzono instalacje.
 
Doskonała lokalizacja! Idealne miejsce do mieszkania i pod działalność.W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, liczne obiekty handlowe i usługowe, poczta, kościoły, szpital, kino,

planty miejskie, starówka.

Dobra oferta dla osób, które sfinansują zakup z kredytu, zamieszkają w jednym mieszkaniu a z wynajmu drugiego będzie spłacana rata.

Zapraszamy do prezentacji.

 

 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5466
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
430 000 PLN
Cena za m2
2 275 PLN
Miejscowość
Nowy Sącz
Dzielnica - osiedle
Centrum
Powierzchnia całkowita
189 m2
Powierzchnia działki
150 m2
Powierzchnia użytkowa
153 m2
Rodzaj mieszkania
KAMIENICA
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Standard
BARDZO DOBRY
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba pokoi
4
Piętro
parter
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Rodzaj okien
PLASTIKOWE
Ogródek
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Magda  Ojrzanowska

Zapytaj o ofertę