(Numer oferty 6003) DOM na SPRZEDAŻChełmiec,
Szeregówka skrajna w Chełmcu
Oferujemy Państwu do sprzedania budynek narożny w zabudowie szeregowe z dużą działką o powierzchni 250 m2 położony w Chełmcu. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 100 m2.  Miejsce parkingowe przed domem na około 2-3 samochody. Media: gaz, prąd, woda ze studni, kanalizacja. Budynek będzie oddany w standardzie deweloperskim: parapety, wylewki, tynki, kaloryfery, kostka brukowa w koło budynku. Dom jest bardzo energooszczędny dzięki zamontowanym nowoczesnym 3-szybowym oknom PCV, izolacji termicznej ścian 15 cm i ogrzewaniu wysokiej jakości piecem dwufunkcyjnym. Brak jakichkolwiek opłat czynszowych. Świetna lokalizacja, w pobliżu szkoła, basen, siłownia, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, apteka.
Zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
6003
Rodzaj nieruchomości
DOM
Cena cena w innych walutach
550 000 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
nowosądecki
Gmina
Chełmiec
Miejscowość
Chełmiec
Powierzchnia całkowita
110 m2
Powierzchnia działki
250 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rodzaj domu
SZEREGOWIEC SKRAJNY
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
2021
Standard
IDEALNY
Liczba pokoi
6
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
STUDNIA
Alarm
Ogrodzenie
PEŁNE
Garaż
Ogródek
Balkon
Taras
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.