(Numer oferty 6666) DZIAŁKA na SPRZEDAŻNowy Sącz, BIEGONICE
Działka o powierzchni 1,1 ha z warunkami zabudowy
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,1 ha zlokalizowana w Nowym Sączu, osiedle Biegonice. Wydane warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej.
Kształt działki zbliżony do prostokąta, korzystne ukształtowanie terenu. Dojazd drogą asfaltową miejską, zgodnie z decyzją wydaną przez Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu istnieje możliwość wykonania bezpośredniego zjazdu z drogi miejskiej na teren inwestycji.
Media miejskie do doprowadzenia. Wydane warunki przyłączenia - zaopatrzenie w gaz, wodociąg, energię elektryczną, kanalizację.

Wykonany wstępny projekt zagospodarowania terenu - 13 budynków w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą techniczną. Możliwość podziału gruntu na mniejsze działki.

Cena: 1 545 740 zł + 23 % VAT
Możliwość zapoznania się z dokumentacją techniczną w biurze.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości w terenie.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
6666
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 545 740 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Nowy Sącz
Gmina
Nowy Sącz
Miejscowość
Nowy Sącz
Dzielnica - osiedle
BIEGONICE
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK
Posiada warunki zabudowy
Działka uzbrojona
Powierzchnia działki
11 041, 00 m²
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
INNA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.