(Numer oferty 7016) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPaszyn,
Widokowa działka w Paszynie
Oferujemy Państwu bardzo ładną, widokową działkę budowlano - rolną o powierzchni 35 arów (działka budowlana o powierzchni 18,5 ara, działka rolna o powierzchni 16,5 ara) położoną w Paszynie. Ładne i zaciszne miejsce blisko do centrum Nowego Sącza (4km-5 min.). Do nieruchomości dojazd drogą asfaltową gminną. Działka słoneczna, lekko nachylona, na osiedlu domów jednorodzinnych. W pobliżu szkoła, kościół, sklepy, las. Widok z działki rozpościera się na cały Nowy Sącz. Media tj: prąd, gaz, wodociąg w odległości około 100 metrów od działki. 

Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
7016
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
189 000 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
nowosądecki
Gmina
Chełmiec
Miejscowość
Paszyn
Położenie działki
TEREN ZRÓŻNICOWANY
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowy
Działka uzbrojona
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia działki
3 500 m²
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
BUDOWLANO-ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODOCIĄG PRYWATNY
Wodomierz
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.