(Numer oferty 7019) DOM na SPRZEDAŻNowy Sącz, ZAWADA
Bliźniak 140 m2 w Zawadzie.
W naszej ofercie mamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 140 m2 z garażem i ogródkiem, w stanie deweloperskim na oś Zawada.
Ściany parteru i poddasza zewnętrzne wykonane zostały z betonu komórkowego. Ocieplenie ścian  styropianem grafitowym.
Ściany wewnętrzne, konstrukcyjne z betonu komórkowego, ściany działowe gr. 12 i 8cm z betonu komórkowego. Stropy nad parterem i częściowo nad poddaszem wykonane jako monolityczna płyta żelbetowa, na pozostałej części poddasza drewniana konstrukcja dachu z wykonaniem izolacji termicznej. Więźba nad częścią dachu drewniana, nad częścią stropodach. Pokrycie dachu - dachówka.
Stolarka okienna PCV i drzwiowa w kolorze drewnopodobnym na zewnątrz, biały w środku. Tynki wewnętrzne ścian – tradycyjne, elewacja – tynk strukturalny.
Brama garażowa firmy Wiśniowski.  

Budynki zostały zaprojektowane jako budynki parterowe z poddaszem użytkowym i wbudowanym w bryle budynku garażem.
Na  parterze zaprojektowano w strefie wejściowej wiatrołap, z którego dostępne jest pomieszczenie gospodarcze i garaż, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem i schody prowadzące na kondygnacje poddasza.
Na poddaszu znajdują się cztery pokoje oraz ogólnodostępna łazienka.

Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach
Wszystkie instalacje wewnętrzne: elektryczna, gazowa, wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, przygotowane pod tzw. biały montaż. Podprowadzona instalacja pod światłowód.

Media; prąd, gaz, woda kanalizacja miejska.

Zapraszamy serdecznie do prezentacji! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
7019
Rodzaj nieruchomości
DOM
Cena cena w innych walutach
720 000 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Nowy Sącz
Gmina
Nowy Sącz
Miejscowość
Nowy Sącz
Dzielnica - osiedle
ZAWADA
Powierzchnia całkowita
140 m²
Powierzchnia działki
500 m²
Powierzchnia użytkowa
123 m²
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Rodzaj budynku
DOM
Standard
BARDZO DOBRY
Liczba pokoi
4
Liczba pięter [wliczając parter]
1
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Alarm
Ogrodzenie
BRAK OGRODZENIA
Garaż
Ogródek
Balkon
Taras
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Magda Ojrzanowska

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.