(Numer oferty 7101) DZIAŁKA na SPRZEDAŻNowy Sącz, Wólki
Działka pod Zabudowę Wielorodzinną osiedle Wólki

Biuro Nieruchomości IMPERIUM ma przyjemność zaprezentować działkę położoną w Nowym Sączu na osiedlu Wólki z wydaną decyzją o warunkach zabudowy budynku wielorodzinnego.

Działka o powierzchni 10 ar zabudowana budynkiem o powierzchni około 190 m2 składającym się z dwóch kondygnacji - niskiego parteru oraz piętra. 

Media miejskie: gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja. Dodatkowo na działce jest studnia z wodą.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu wszelkie punkty użyteczności publicznej. Na całej długości ulicy  nie posiada żadnych punktów usługowych, handlowych lub innych. Służy tylko i wyłącznie mieszkańcom co zapewnia niskie natężenie ruchu, spokój oraz ciszę mimo lokalizacji w bezpośrednio w mieście.

Opis inwestycja:

Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy umożliwiającą realizację budynku wielorodzinnego. Na zdjęciach przedstawiono wizualizacje projektowanego bloku mieszkalnego. 

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy marzą o budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Działka jest doskonale usytuowana i oferuje wiele możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą lub masz pytania, prosimy o kontakt. To może być Twój pierwszy krok w stronę realizacji swojego projektu budowlanego.

Serdecznie polecamy.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
7101
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
740 000 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Nowy Sącz
Gmina
Nowy Sącz
Miejscowość
Nowy Sącz
Dzielnica - osiedle
Wólki
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZABUDOWANA
Możliwa zabudowa
WIELKOMIESZKANIOWA
Położenie
CENTRUM MIASTA
Powierzchnia działki
1 000 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.