(Numer oferty 7119) DZIAŁKA na SPRZEDAŻStary Sącz,
Działka inwestycyjna ze stawem 2,50 hektara

Biuro Nieruchomości IMPERIUM ma przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną o powierzchni  gruntu około 2,5 ha, w tym kąpieliska z plażą około 60 arów, zlokalizowaną przy drodze wojewódzkiej nr 969 w Starym Sączu. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 300 x 65 m. Dużym atutem jest w całości płaskie ukształtowanie terenu.

Lokalizacja:

  • Miejscowość: Stary Sącz
  • Lokalizacja dokładna: Przy drodze wojewódzkiej nr 969

Opis nieruchomości:

  • Powierzchnia działki: 2,5 ha
  • Przeznaczenie: Inwestycyjne, z unikalnym stawem na terenie działki.
  • Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasto Stary Sącz - działka położona jest na terenie usług komercyjnych w zieleni oznaczona symbolem 1.Uz.
  •  Wyjątkowa działka o regularnym kształcie, zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 969. Teren obejmuje piękny staw z plażą, nadający się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i potencjalnych inwestycji turystyczno - hotelarskich, restauracje, baseny, park wodny z hotelami i restauracją.

Opis okolicy: Nieruchomość doskonale skomunikowana, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Starego Sącza oraz strefy przemysłowo-usługowej.

To niepowtarzalna okazja dla inwestorów szukających ciekawych projektów. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjny z naturalnym pięknem stawu, tworząc wyjątkową przestrzeń do rozwoju różnorodnych projektów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą lub masz pytania, prosimy o kontakt. To może być szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego w sercu Starego Sącza.

Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.
Zapraszamy inwestorów do bliższego zapoznania się z ofertą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
7119
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
5 500 000 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
nowosądecki
Gmina
Stary Sącz
Miejscowość
Stary Sącz
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Działka uzbrojona
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia działki
25 000, 00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA, REKREACYJNA, INWESTYCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Wodomierz
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.