(Numer oferty 5197) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPodrzecze,
Działka usługowo-mieszkalna w Podrzeczu

Oferujemy do sprzedaży działkę usługowo - mieszkalną  wraz projektem i zezwoleniami na budowę budynku handlowo - mieszkalnego. Budynek ma być zlokalizowana przy drodze z bardzo dużym natężeniem ruchu Nowy Sącz - Stary Sącz w miejscowości Podrzecze przy głównej obwodnicy zachodniej. 

Projekt obejmuje działkę o powierzchni 16 arów na której planowana jest budowa budynku  o powierzchni około 400 m2, w którego skład wchodzą: 

Parter:
Lokal usługowy o powierzchni 254 m2

garaż dwustanowiskowy, hala, recepcja, sanitariaty, klatka schodowa,

Piętro:

część mieszkalna o powierzchni około 140 m2 

kuchnia, łazienka, 4 pomieszczenia

Podana cena to cena Brutto.
Zapraszamy na prezentację w terenie.

.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5197
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
410 000 PLN
Cena za m2
256 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
nowosądecki
Gmina
Podegrodzie
Miejscowość
Podrzecze
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
PRZEMYSŁOWA
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia działki
1 600 m²
Rodzaj działki
USŁUGOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.