(Numer oferty 5475) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMęcina,
Działka widokowa 73 ar
Do sprzedania jest piękna widokowa działka w miejscowości Męcina o powierzchni 73 ar. Łatwy dojazd do działki drogą gminna asfaltową (ostatnie 100 m drogą utwardzoną). Media: prąd, gaz, woda na sąsiedniej działce.
W okolicy sklepy, kościół i inne punkty użyteczności publicznej. W pobliżu piękne tereny zielone, lasy, pola i domy wolnostojące jednorodzinne.
Idealna oferta dla osoby szukającej ucieczki od hałasu i miejskiego zgiełku.

Zapraszamy na prezentacje w terenie!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5475
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
310 000 PLN
Cena za m2
42 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
limanowski
Gmina
Limanowa
Miejscowość
Męcina
Położenie działki
ZBOCZE
Wygląd działki
PUSTA
Powierzchnia działki
7 300, 00 m²
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA, UTWARDZONA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA, UTWARDZONA - SZUTROWA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Magda Ojrzanowska

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.