(Numer oferty 5510) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMokra Wieś,
Działka koło Nowego Sącza
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12,5 ar położona w Mokrej Wsi koło Podegrodzia.
Dojazd gminną drogą asfaltową. Bezpośrednio z działki piękny widok na okoliczne pola, lasy,tereny zielone i góry. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna.
Media: prąd na działce, wodociąg gminny na działce, kanalizacja i gaz  w trakcie realizacji - planowana realizacja przez gminę w tym roku. 

Nieruchomość znajduje się w ładnym miejscu, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy,  kościół, bank, restauracje, poczta i inne punkty użyteczności publicznej.

Stan prawny nieruchomości jest całkowicie uregulowany. Istnieje możliwość dokupienia przylegającej działki budowlanej o powierzchni około 12 arów 
Zapraszamy na prezentacje w terenie!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5510
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
98 000 PLN
Cena za m2
79 PLN
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
nowosądecki
Gmina
Podegrodzie
Miejscowość
Mokra Wieś
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia działki
1 246 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
22309

Agent odpowiedzialny za ofertę

Renata Golonka

Zapytaj o ofertę

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.